poniedziałek, 26 czerwca 2017

RECENZUJEMY #6 BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK OD IZIGSM

Rozpoczynający się właśnie sezon wiosenny coraz częściej wyciąga nas na zewnątrz. Bezprzewodowy głośnik pozwoli zabrać Ci swoją ulubioną muzykę gdziekolwiek chcesz.  Wakacje rozpoczęliśmy pełną parą więc taki sprzęt przyda Wam się na pewno na piknik, zalew a może i nawet imprezę. 
Głośnik Multimedialny Bluetooth metalowy LED czerwony do SAMSUNG Galaxy J5 (2016)

Nowoczesny i stylowy głośnik bezprzewodowy pozwoli Ci w wygodny sposób odtwarzać muzykę z telefonu bądź tabletu.
Dzięki technologii Bluetooth V2.1 możesz korzystać z niego w sposób bezprzewodowy w odległości nawet do 10 metrów.
Niewielkie rozmiary głośnika pozwolą mieć go zawsze przy sobie.
Działa jak zestaw głośnomówiący.
Po sparowaniu urządzenia z twoim telefonem, tabletem czy laptopem możesz odbierać i zakańczać połączenia lub regulować głośność odtwarzanej muzyki, wszystko to za pośrednictwem przycisków na głośniku.
Wewnętrzny akumulator możesz w łatwy sposób ładować poprzez przewód mini USB, który znajduje się w zestawie.
Głośnik może również odtwarzać muzykę z tradycyjnych odtwarzaczy MP3 dzięki przewodowi 3.5mm.
Kompatybilność: iPady / Tablety / Laptopy / iPhony / Smartfony / iPody / Odtwarzacze MP3Na pierwszy rzut oka widać, że głośnik to sprzęt przenośny. Ma bardzo mały rozmiar, w kształcie kuli - bez problemu zmieści się do torebki, czy też nawet większej kieszeni. 
Ze względu na swoją wagę (240 g) jest lekki.


Moja opinia:

Głośnik ma bardzo mały rozmiar w kształcie kuli - bez problemu zmieści się do torebki, kieszeni. Dodam jeszcze że nie jest zbyt ciężki, bo waży zaledwie 240 g. Jest w kolorze czerwonym, jednak na stronie macie kilka wariantów kolorystycznych. Tak jak zapewnia producent czas pracy jakiej głośnik może wykonać to 5 godzin. Myślę żę jak za tą cene to jest dobrze. Ładowanie trwa zaledwie 2 godziny, wystarczy tylko podłączyć głośnik kablem USB do np. laptopa. 
Tak samo z urochomieniem go - podłączamy głośnik drugim kablem do telefonu lub laptopa, MP3 etc. Teraz przechodzę do najważniejszej rzeczy czyli głośności, z której mówiąc szczerze jestem średnio zadowolona. Spodziewałam się czegoś lepszego, jednak nie jest najgorzej. Głośność mogę porównać z głośnością maksymalną w laptopie. Ogólnie z głośnika jestem zadowolona. Na górze macie więcej informacji co do mocy wejściowej, napięcia, zasilania, wymiarów, wagi itd. Chciałam mieć głośnik który będzie poręczny,dosyć dobrej jakości i tak też jest. Cieszę się że mogłam go przetestować. 
Głośnik, jak i wiele innych sprzętów AGD możecie dostać na stronie  izigsm.pl


1 komentarz:

  1. przydatna rzecz :D Szczególnie latem, gdzie piknikujemy ;)

    OdpowiedzUsuń